TAŞIMACILIK

Uluslararası trafikte mal taşımacılığının organizasyonu ve uygulanması, DeliverX şirketinin ana faaliyet alanıdır. Müşterilerimize tüm nakliye, lojistik ve ilgili hizmetleri sunuyoruz. Sizin için işin özelliklerini ve dış ticaret faaliyetlerinin niteliğini tam olarak karşılayacak böyle bir işbirliği planı hazırlayacağız. Ama sadece o değil. Uzun yıllara dayanan deneyim ve gerekli tüm kaynakların mevcudiyeti, asıl şeyi sağlar - uluslararası yük taşımacılığının güvenliği, gereksiz maliyetlerin ortadan kaldırılması nedeniyle karlılıkları ve malların mümkün olan minimum teslimat süresi. Genel olarak, her şey ayrıntılı hesaplamalar ve nakliye ve lojistik zincirinin yetkin planlaması ile elde edilir.

MULTİMODAL TAŞIMACILIK

Multimodal kargo taşımacılığı - malların iki veya daha fazla taşıma modu ile teslimi. Aynı zamanda tek bir şirketin sorumluluğunda, tek bir taşıma belgesine göre ve tek bir tarife üzerinden organize edilir ve gerçekleştirilir. Bu tür kargo taşımacılığı önemli bir avantaj sağlar - malların teslimatının zamanlamasının ve maliyetinin optimizasyonu, bu nedenle mevcut tüm diğer seçenekler arasında en iyi çözümdür. Malların yurtiçi veya uluslararası multimodal nakliyesinin maliyet ve şartlarının hesaplanması, başvuru dikkate alındığında ve müşteri ile nakliyenin gerçekleştirilme koşulları tartışıldığında gerçekleştirilir.

BÜYÜK BOY KARGO TESLİMATI

Büyük boyutlu kargoların teslimatını organize etme ve sağlama hizmetleri, şirketimizin faaliyetlerinden biridir. İşimizin özelliği, uluslararası büyük boyutlu taşımacılıktır. Büyük boyutlu araçların, özel ve tarım makinelerinin, endüstriyel (üretim) ekipmanlarının, metal yapıların, betonarme ürünlerin ve diğer malların nakliyesini gerçekleştirmekteyiz. Kargo için evrakları kendimiz hazırlıyor ve izinleri alıyoruz. Hizmetler listesi ayrıca gümrükleme (aracılık hizmetleri) ile tüm güzergah boyunca malların taşınmasına eşlik eden yükleme ve boşaltma operasyonları, nakliye, sigorta ve diğer hizmetleri içerir.

TOP